Jesteś tutaj: Start / Nasze grupy / Liski / Jasełka

Jasełka

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. Liski w tym roku również zadbały o to aby świąteczna atmosfera zagościła w przedszkolu i zaprezentowały swoim rodzicom i dziadkom, przygotowywane od kilku tygodni „Jasełka bożonarodzeniowe”.  Podczas występu dzieci przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną pięknymi pastorałkami oraz kolędami. Piękna scenografia oraz stroje przedszkolaków były idealnym dopełnieniem przygotowanego przez dzieci przedstawienia. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne. Artyści za swój występ otrzymali gromkie brawa od publiczności oraz wyrazy uznania i podziękowania od przybyłych gości. Po przedstawieniu odbyło się wspólne kolędowanie przy żłóbku wraz z tatusiem Franka, który zadbał o piękną oprawę muzyczną za co bardzo mu dziękujemy.

Serdecznie dziękuję moim kochanym Liskom za piękne przedstawienie Jasełek, trudy włożone w przygotowania, wytrwałość na próbach, pokonanie tremy oraz radość jaką sprawili wszystkim oglądającym. Dziękuję również Rodzicom, którzy pomogli nam w nauce ról, za przygotowanie strojów, przepyszne wypieki oraz za każde okazane serce i wsparcie podczas przygotowań do Jasełek. Dziękujemy również pracownikom przedszkola, za pomoc w udekorowaniu naszego przedszkola oraz w przygotowaniu sal do występów dzieci.